Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: User
gl: Usuario/a

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario

en: Group type
gl: Tipo de grupo
