Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: User
he: משתמש

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש

en: Group type
he: סוג קבוצה
