Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Other
hi: अन्य

en: Role
hi: भूमिका

en: User autocomplete
hi: सदस्य स्वयंजानकारी सुविधा
