Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: User
hr: Korisnik

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: User autocomplete
hr: Samodovršetak korisnika
