Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: User
hu: Felhasználó

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: User autocomplete
hu: Felhasználói adatok automatikus kiegészítése

en: Group type
hu: Csoporttípus
