Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: User
it: Utente

en: Other
it: Altro

en: Role
it: Ruolo

en: User autocomplete
it: Autocompletamento nome utente

en: Group type
it: Tipi di gruppo
