Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: User
ja: ユーザー

en: Other
ja: その他

en: Role
ja: 役割

en: User autocomplete
ja: ユーザー名の自動補完

en: Group type
ja: グループタイプ
