Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: User
jv: Panganggo

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: User autocomplete
jv: Panganggo otomatis lengkap
