Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: User autocomplete
ku: خۆتەواوکەری ناوی بەکارهێنەر
