Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: User
lv: Lietotājs

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde
