Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: User
nl: Gebruiker

en: Other
nl: Andere

en: Role
nl: Rol

en: User autocomplete
nl: Automatische aanvulling gebruikersnaam

en: Group type
nl: Groepstype
