Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: User
nn: Brukar

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: User autocomplete
nn: Fullfør automatisk
