Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: User
oc: Utilizaire

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: User autocomplete
oc: Picada semi-automatica dels noms d'utilizaire
