Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: User
pl: Użytkownik

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: User autocomplete
pl: Automatyczne uzupełnianie nazw użytkowników

en: Group type
pl: Typ grupy
