Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: User
pt: Usuário

en: Other
pt: Outros

en: Role
pt: Papel

en: User autocomplete
pt: Auto-completar de nome de usuário

en: Group type
pt: Tipo de grupo
