Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: User
ru: Пользователь

en: Other
ru: Другое

en: Role
ru: Роль

en: User autocomplete
ru: Автозаполнение пользователя

en: Group type
ru: Тип группы
