Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: User
sk: Používateľ

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User autocomplete
sk: Automatické dokončovanie používateľského mena
