Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: User
sv: Användare

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: User autocomplete
sv: Automatisk ifyllning av användarnamn

en: Group type
sv: Grupptyp
