Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: User
ta: பயனர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: User autocomplete
ta: பயனர் தான்நிரப்பி
