Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol

en: User autocomplete
tr: Kullanıcı otomatik tamamlama

en: Group type
tr: Grup türü
