Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: User
uk: Користувач

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль

en: User autocomplete
uk: Автодоповнення користувача

en: Group type
uk: Тип групи
