Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: User
vi: Người dùng

en: Other
vi: Khác

en: Role
vi: Vai trò

en: User autocomplete
vi: Tự động điền nốt tên người dùng
