Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User autocomplete
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རང་འགྲིག་ཁ་སྐོང
