Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: User
id: Pengguna

en: Other
id: Lainnya

en: Role
id: Peran

en: User autocomplete
id: Autocomplete anggota
