Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: User
lt: Narys

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete
