Usergroups API (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: User
ro: Utilizator

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: User autocomplete
ro: Completare automată nume cont

en: Group type
ro: Tipul de grup
