UserLoginBar (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Create a new user account.
fr: Créer un nouveau compte utilisateur.

en: Request new password via e-mail.
fr: Demander un nouveau mot de passe par courriel.

en: <p class="user-info">Hi !user, welcome back.</p>
fr: <p class="user-info">Bonjour !user, bienvenue.</p>

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Your account
fr: Votre compte

en: Edit your account
fr: Modifier votre compte

en: Sign out
fr: Se déconnecter

en: Forgot Password?
fr: Mot de passe oublié ?
