UserLoginBar (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sign out
hu: Kijelentkezés

en: Forgot Password?
hu: Elfelejtett jelszó?
