UserLoginBar (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Request new password via e-mail.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.

en: <p class="user-info">Hi !user, welcome back.</p>
nl: <p class="user-info">Hallo !user, welkom terug.</p>

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Your account
nl: Mijn account

en: Sign out
nl: Uitloggen

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?
