UserLoginBar (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Create a new user account.
pt: Criar uma nova conta de usuário.

en: Request new password via e-mail.
pt: Solicitar uma nova senha por e-mail.

en: Logout
pt: Sair

en: Sign out
pt: Sair
