UserLoginBar (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Create a new user account.
tr: Yeni bir kullanıcı hesabı oluştur.

en: Request new password via e-mail.
tr: E-posta üzerinden yeni parola iste.

en: Logout
tr: Çıkış

en: User Login Bar Block
tr: Kullanıcı Girişi Çubuğu Bloğu

en: User Login Bar
tr: Kullanıcı Girişi Çubuğu

en: User Login bar
tr: Kullanıcı Girişi çubuğu
