User Merge (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Field
it: Campo

en: Block
it: Blocco

en: Fields
it: Campi

en: Merge
it: Fusione

en: Property
it: Proprietà

en: Entity
it: Entità

en: E-mail addresses
it: Indirizzi e-mail
