User Merge (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Field
ro: Câmp

en: Block
ro: Bloc

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Property
ro: Proprietate

en: Entity
ro: Entitate

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
