User Merge (7.x-2.10) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Password
bg: Парола

en: Field
bg: Поле

en: Block
bg: Блокирай

en: Profile
bg: Профил

en: Property
bg: Свойство
