User Merge (7.x-2.10) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Block
bn: ব্লক

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Profile
bn: প্রোফাইল
