User Merge (7.x-2.10) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
