User Merge (7.x-2.10) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Password
cs: Heslo

en: Field
cs: Pole

en: Block
cs: Blok

en: Fields
cs: Pole

en: Profile
cs: Profil
