User Merge (7.x-2.10) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Field
eo: Kampo

en: Block
eo: Bloko

en: Fields
eo: Kampoj

en: Profile
eo: Profilo
