User Merge (7.x-2.10) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Password
lv: Parole

en: Field
lv: Lauks

en: Block
lv: Bloks

en: Fields
lv: Lauki

en: Profile
lv: Profils

en: Entity
lv: Entītija

en: E-mail addresses
lv: E-pasta adreses.
