User Merge (7.x-2.10) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Password
nn: Passord

en: Field
nn: Felt

en: Block
nn: Blokk

en: Fields
nn: Felt
