User Merge (7.x-2.10) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Password
sv: Lösenord

en: Field
sv: Fält

en: Fields
sv: Fält

en: Merge
sv: Sammanfoga

en: Profile
sv: Profil

en: Property
sv: Attribut

en: Entity
sv: Objekt

en: E-mail addresses
sv: E-postadresser

en: References
sv: Referenser

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
