User Merge (7.x-2.10) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Password
tr: Parola

en: Field
tr: Alan

en: Block
tr: Blok

en: Fields
tr: Alanlar

en: Profile
tr: Profil

en: Property
tr: Özellik

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Entity
tr: Nesne

en: References
tr: Başvurular

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı
