User Merge (7.x-2.11) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Password
be: Пароль

en: Field
be: Поле

en: Block
be: Блок

en: Fields
be: Палі

en: Profile
be: Профіль

en: Entity
be: Сутнасць
