User Merge (7.x-2.11) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Field
cy: Maes

en: Block
cy: Bloc

en: Fields
cy: Meysydd

en: Profile
cy: Proffil
