User Merge (7.x-2.11) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
