User Merge (7.x-2.11) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Field
gl: Campo

en: Block
gl: Bloque

en: Fields
gl: Campos

en: Profile
gl: Perfil

en: Property
gl: Propiedade

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario
