User Merge (7.x-2.11) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Password
hu: Jelszó

en: Field
hu: Mező

en: Block
hu: Blokk

en: Fields
hu: Mezők

en: Merge
hu: Egyesít

en: Profile
hu: Profil

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Entity
hu: Entitás

en: E-mail addresses
hu: E-mail címek

en: References
hu: Hivatkozások

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: This user name does not exist.
hu: Ez a felhasználónév nem létezik.
