User Merge (7.x-2.11) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Field
hy: Դաշտ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Fields
hy: Դաշտեր
