User Merge (7.x-2.11) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Field
km: វាល

en: Block
km: ប្លុក

en: Profile
km: ទម្រង់
