User Merge (7.x-2.11) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
